Skip to main content

Hakkımızda

En iyi nakliye çözümünü bulmaya odaklı çalışıyoruz.

Destek Kargo

Hep bir adım ilerisini düşleyerek hep daha iyi ve ileriye

Destek Kargo taşımacılık alanında faaliyet gösteren yerli sermaye ile kurulmuştur.

Türkiye’nin önde gelen dağıtım hizmet sağlayıcılarından biriyiz. Standart teslimattan, ertesi gün teslimata, randevulu teslimattan aynı gün teslimata, geri dönüşümlü teslimattan, kapıda iade toplama hizmetine, geniş araç, motor ve scooter ile bir çok seçenek sunuyoruz.

Müşterilerimize, taşımanın tüm modlarını bir araya getirmekle kalmayıp, aynı zamanda depolama, envanter yönetimi ve yönetme gibi alanlarda da müşteri beklentilerini karşılamaktayız.

Konularında uzman kadrosuyla, ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık ve lojistik hizmetini eksiksiz ve profesyonelce yerine getirmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, sürekli olarak gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve sektörünün gereksinimlerini en uygun şekilde karşılamak için önemli yatırımlarda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Güveni esas alarak doğru iş ortağı ile çalışmanın her işi kolaylaştırdığına inanıyoruz. Bu nedenle özverili, yasalara uyumlu ve yenilikçi bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, tedarik zinciri süreçlerinde dünya çapında en çok tercih edilen marka olmak. Firmamızın değerini her geçen gün güçlendirerek zirvedeki yerini korumak.

Değerlerimiz

  • Sorumluluk
  • Kaliteli Hizmet
  • Uzmanlık
  • Birliktelik
  • Yaratıcılık
  • Çözümlerde Özgünlük
  • Güvenilirlik
  • Teknolojik Alt Yapı

İlkelerimiz

Hizmet çeşitliliği ve kalitesini yükseltip; kalite, fiyat, ve güvenilirlikle, müşteri tatmini sağlamak temel amacımızdır. Kalitenin sürekli iyileşmesi için tüm çalışanların katılımı, eğitimi ve memnuniyetinin sağlanması esastır. Bizler müşterilerimize sağlamış olduğumuz yüksek kaliteli hizmetlerle, lojistik sektörünün hizmet standartlarını yükseltme öncülüğünü elimizde tutmanın gurur ve mutluluğu ile müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.